מי אנחנו

חולים רבים בשלב אבחון מחלת סרטן הדם, ובשלבים שונים של המחלה, מחפשים אנשים שעברו או עוברים בדיוק את מה שהם עוברים. מחפשים תשובות וטיפים לשיפור איכות החיים, המלצות על טיפולים, על רופאים מומחים. מחפשים אוזן קשבת, תמיכה. מחפשים לדבר עם מישהו עם אותה מחלה, או אותו סוג טיפול, מאותו מין או גיל.
חולים אחרים, מחלימים או מלווים, רוצים לחלוק ולעזור מהמקום שהם הצליחו ומהכוחות שגילו בעצמם.

אתר זה קם במטרה ליצור קשר אישי בין חולים/מחלימים/בני משפחה לבין חולים/מחלימים/בני משפחה באופן מיידי. זאת בעקבות פניות רבות של חולים או מלווים של חולים שחיפשו קשר לאנשים שעברו דברים דומים. אנחנו יצרנו את החיבורים לחולים ומלווים אחרים והבנו שבאמצעות אתר חליל האור מחוברים תוכלו למצוא בעצמכם את מי שהכי מתאים לכם לדבר איתו.
הירשמו עכשיו לאתר ותתחילו לדבר עם מי שתירצו.

*עמותת חליל האור, היא העמותה הגדולה ביותר בישראל שמטרתה לתת מידע ותמיכה לחולים במחלות סרטן הדם: כל סוגי הלוקמיות, כל סוגי הלימפומות, ו-MPN כל פעולותינו מתבצעות במטרה לאפשר לחולים חיים טובים וארוכים יותר.


מטרות 

אנו בעמותת “חליל האור” יודעים היטב שלא משנה אם את\ה חולה, או מטפל בחולה, או בן משפחה, חייך אחרי אבחון באחד מסוגי סרטן הדם, לא יהיו דומים למה שהיה לפני האבחון. יהיו לכם הרבה שאלות, חששות ודאגות במגוון רחב מאד של נושאים, ואנו מקווים שהעמותה שהקמנו עבור כולכם, תהווה משענת נאמנה עבורכם בזמנים קשים אלו.
עמותת חליל האור, היא העמותה הגדולה ביותר בישראל שמטרתה לתת מידע ותמיכה לחולים במחלות הבאות: כל סוגי הלוקמיות, כל סוגי הלימפומות, ו-MPN.
כל פעולותינו תבוצענה במטרה לאפשר לחולים חיים טובים וארוכים יותר.

.

החזון שלנו 

החזון של עמותת ” חליל האור “, הוא עולם בו לכל חולי הלוקמיה והלימפומה בישראל, תהיה גישה למידע העדכני והנכון ביותר, לטיפולים היעילים והמתקדמים ביותר, לעזרה ותמיכה פיזית ונפשית והכול במטרה לשפר את תוחלת החיים ואיכותם של החולים ובני משפחותיהם.

שאלה? אנחנו כאן כדי לעזור

היכנס לאזור התמיכה וקבל תשובות לגבי הפעלת האתר

לאזור התמיכה
הרשמה לדיוור

הצטרף לרשימת הדיוור ונשלח מידע על טיפולים, מפגשים ומאמרים מעניינים

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

×
CREATE ACCOUNT
כדי להתחבר ולדבר עם אנשים שמרגישים כמוך ALREADY HAVE AN ACCOUNT?
 
×
FORGOT YOUR DETAILS?
×

Go up